GPS-трекер на магніті для контролю автомобіля

Своєчасно встановлений GPS-трекер допоможе контролювати вашу машину в будь-який час доби і вкаже її точне місце розташування в разі викрадення

З наявної інформації за перший квартал 2016 року лише в Києві було викрадено понад 320 автомобілів, при цьому згідно зі статистикою МВС з них в розшуку залишаються 280. З часом статистика знайдених авто в 2017-2018 роках змінюється не суттєво. А що станеться, якщо раптом вкрадуть Вашу машину?

У разі викрадення ви втрачаєте:

  • гроші в розмірі вартості автомобіля
  • час та сили на пошук зниклої машини
  • комфорт та свободу пересувань на власному автомобілі
  • особистий спокій та гарний настрій
  • можливість справити враження успішної людини на оточуючих

Як контролювати місце розташування свого автомобіля та швидко знайти його в разі викрадення? У цьому вам допоможе автономний GPS-трекер.

Застосування автономних GPS трекерів

Під машину встановили трекер на магнітіGPS-трекер - це зручний пристрій для точного визначення ваших координат в будь-якій точці світу. Трекер отримує свої поточні координати від системи супутникової навігації GPS та передає їх в систему моніторингу, що відображує на карті повний маршрут вашого руху. Використовувати gps-трекер можна для самих різних цілей, починаючи від стеження за своїм автомобілем для запобігання його викрадення та закінчуючи контролем за роботою служби доставки.

Чи можуть талони на бензин контролювати водія

Талони на заправку бензином А-95Паливні талони - зручний засіб розрахунків при частій заправці автомобілів бензином, дизелем, газом. У більшості випадків цими талонами користуються власники автопарку або компанії, що мають на балансі транспорт. Головна зручність паливних талонів в тому, що за їхньою допомогою автотранспорт підприємства можуть заправляти самі водії, при цьому, не використовуючи готівку. Також, попередня закупівля цих талонів, захищає від можливого стрибка цін на паливо, що дозволяє не великим організаціям разово скоротити витрати.

Трактор John Deere під пильним контролем

John Deere 8430Трактори марки John Deere (Джон Дір) можна зустріти в усіх куточках нашої Батьківщини. І це не дивно, адже ці машини своєю якістю, конструкторськими рішеннями, надійністю, багатофункціональністю завоювали довіру не тільки в нашій країні, але й у всьому світі.

Багато з нас мають або хочуть мати трактор зелено-жовтого розкрасу на своєму полі, на який будуть задивлятися перехожі на сільській дорозі та шосе. Ці машини працюють у нас як у великих сільськогосподарських підприємствах, так і в безлічі малих фермерських господарствах, безвідмовно виконуючи свою роботу.

Контроль тракторів Challenger

Трактор ChallengerУ виробництві сучасних тракторів в обов'язковому порядку застосовуються передові конструкторські рішення, які дозволяють скоротити експлуатаційні витрати. Навіть, незважаючи на те, що сучасна машина, що використовується в сільгосп роботах, має більш високі тягові властивості та більш бережне ставлення до грунту, витрати на її обслуговування набагато нижчі. Тому зовсім не дивно, що на багатьох полях можна бачити сучасні трактори, що обробляють землю, збирають та транспортують урожай або займаються посівною.

Все більшу популярність в нашій країні набирають трактори на гусеничному шасі компанії Challenger серії 700E та 800E.

Захист автомобіля від угону за допомогою gps-трекера

Тойота Камрі один з найчастіше викрадаються в УкраїніАвтомобіль - швидкий та зручний засіб пересування, що дозволяє своєму власникові бути вільним від громадського транспорту і з комфортом переміщатися по місту у своїх справах. У той же час не варто забувати про те, що автолюбителів чекає безліч турбот та проблем, пов'язаних зі своїм автомобілем. Його потрібно постійно заправляти, обслуговувати, проходити різні ТО, купувати деталі і ремонтувати. Також машину потрібно десь паркувати, оберігати від грабіжників та викрадачів, що також завдає чимало клопоту і турбот власникам.

Стеження за вівцями, козами та кіньми за допомогою GPS-моніторингу

На одну-дві вівці вішається gps маячокУ сільському господарстві вирощування тварин різних м'ясо-молочних порід є тією галуззю діяльності, яка за будь-яких умов буде користуватися гарним купівельним попитом. М'ясо, молоко, шерсть тільки ростуть в ціні та обіцяють аграріям хороші прибутки. Але в той же час розведення дрібної та худоби пов'язано з безліччю труднощів, серед яких можна назвати і загальний невисокий рівень доходів населення, і постійні фінансові кризи поряд з зайвою зарегульованістю і непрозорістю податкової політики в області ведення сільського господарства.

GPS-моніторинг допомагає власнику контролювати автобуси та маршрутки

Контролюйте рух міської маршруткиБізнес у сфері перевезення пасажирів обіцяє своєму власникові непоганий прибуток за умови правильної організації справи. Можливостей у бізнесмена досить багато: це і перевезення людей в межах міста за допомогою маршруток, і організація автобусного сполучення в межах довколишнього району, а також міжміські перевезення пасажирів.

Система gps-моніторингу допомагає контролювати дорожньо-будівельну техніку

Контроль бульдозера за допомогою GPS трекераУ будівництві нової дороги задіяно безліч людей і дорожньо-будівельної техніки. Щоб роботи відбувалися в заплановані терміни, за їх виконанням потрібен постійний контроль з боку керівництва компанії. Далеко не зайвим такий контроль буде і для зниження обсягів розкрадань, яке процвітає при проведенні будівництва на рівні виконробів і майстрів, що відповідають за певну ділянку дороги.

Як збільшити прибуток від бізнесу з оренди автокранів

Всі пересування крана відстежується gps-маячкомАвтокран стоїть в одному ряду з різноманітною технікою спеціального призначення, такою як евакуатори, автопідйомники, екскаватори та інші види механізмів. У той же час автокран заслужено здобув собі повагу завдяки своїй універсальності при проведенні різноманітних будівельних та монтажних робіт. З його допомогою можна легко підняти важкі вантажі на висоту, побудувати будівлю, завантажити важкі конструкції в залізничний вагон та провести масу інших вантажно-розвантажувальних робіт.

Завдяки своїй маневреності та універсальності автокран доцільно використовувати там, де застосування великих баштових кранів недоречно. Звичайно, стріли автокрана для підйому вантажу на 20-поверхову будівлю не вистачить, і в цьому випадку не обійтися без більш масштабної будівельної техніки. Проте за допомогою компактного автокрана можна швидко провести монтажно-навантажувальні роботи в умовах обмеженого простору, наприклад, під естакадами, нафтопроводами та лініями електропередач та в інших подібних ситуаціях.

© 2011-2017 GPS Авто. Всі права захищені.
  тел. (044) 221-31-00 
 info@gpsavto.com.ua