GPSavto на офіційному сервісі DAF Trucks N.V. в Україні

вкл. .

Шановні власники автомобілів марки DAF! Ви маєте можливість встановити стеження за своїм автомобілем прямо під час сервісного обслуговування на сервісі DAF Trucks. Це заощадить ваш час і дасть додаткові гарантії якості виконаних робіт по установці додаткового обладнання.

Офіційний сервісний центр DAF Trucks N.V. в Україні компанія ТРАКСПАРТС УКРАЇНА ЛТД спільно з компанією GPSavto роблять встановлення GPS трекерів більш комфортним для клієнтів, заощаджуючи Ваш час на установку. Також звертаємо Вашу увагу на те, що встановлення на офіційному сервісі НЕ збільшує вартість установки доп. обладнання та обслуговування системи моніторингу.

Телефонуйте до нас та записуйтеся на установку системи стеження на автомобілі DAF всього модельного ряду (DAF XF, DAF CF, DAF LF).

     

Все обладнання для відстеження виготовлено в ЄС. Гарантія 1 рік. В обладнанні встановлено термо сім-карти для стабільної роботи при низьких температурах, а також з високою вібростійкою.

Хочете спробувати як Ви будете дивитися за своїм автомобілем?

Заходьте в програму http://gpsavto.net/demo Для мобільних http://gpsavto.net/mdemo та спробуйте самі на наших авто.

Вартість прихованої установки 212 $, абонентська плата 150 грн/міс (включає в себе сім-карту, онлайн ПО, зберігання даних на сервері протягом одного року).

Телефони для запису та запитань +38044 221 3100 або +38095 287 6262 (є Viber)

Телефонуйте зараз!

А ось в цьому відео подивіться коротко як виглядає інтерфейс програми та основні функції

Поділіться з друзями в соціальній мережі!

© 2011-2019 GPS Авто. Всі права захищені.
  тел. (044) 221-31-00 
 info@gpsavto.com.ua