Автономний GPS трекер на магніті від GPSavto

Дівчина дуже просто встановлює маячок з магнітами на машину

Під машину встановили трекер на магнітіЗ найбільш перевірених та тих, що зарекомендували себе на практиці моделей ми пропонуємо наступні персональні gps-маяки:

 • трекер з кліпсою
 • трекер в корпусі на магнітах
 • трекер на 3-х магнітах з тривалою автономністю

Трекер з кліпсою (Автономний GPS трекер на магніті)

Зручна кліпса з сильними магнітами легко одягається на GPS трекерДаний вид трекера є простим і надійним пристроєм стеження, виконаним у білому корпусі. Компактні розміри, невелика вага та досить ємний акумулятор роблять даний пристрій хорошим помічником для регулярного персонального використання. Такий gps-маячок зручно класти дитині в шкільний рюкзачок, видавати кур'єрам або співробітникам, що працюють на виїздах, чіпляти до нашийника собаки або розміщувати в своєму автомобілі. Для зручності кріплення на різних металевих поверхнях в комплекті з трекером йде спеціальна кліпса з потужними магнітами. GPS-маяк вставляється в кліпсу до клацання, після чого за допомогою магнітів на корпусі легко та надійно розміщується на будь-яких сталевих деталях.

Пристебнувши магніти до маячка, його можна закріпити на металеву поверхню

При використанні трекер з кліпсою характеризується наступними властивостями:

 • не боїться води та вологи
 • визначає координати з точністю не менше 2,5 метрів
 • легко примагнічується до будь-яких сталевих поверхонь
 • виписує свій шлях руху у вигляді безперервного маршруту
 • заряду акумулятора вистачає до 3 діб безперервної роботи або до 1000 км пройденого шляху Легким рухом руки персональний трекер перетворюється на трекер на магніті

Вартість 220$

Трекер в корпусі на магнітах (GPS маяк в чорному корпусі на дуже потужних магнітах)

Маленький чорний маячок на потужних неодімових магнітахТакий тип gps-маяка являє собою поліпшену модель трекера з кліпсою та більшою мірою призначений для відстеження автомобілів. Трекер поставляється в спеціалізованому чорному корпусі, оснащеному потужними магнітами для кріплення пристрою на будь-яку зручну поверхню. Корпус чорного кольору знижує ймовірність випадкового виявлення пристрою, а також покращує водо- та брудозахищеність трекера. Потужні неодимові магніти дозволяють легко утримувати gps-маяк на будь-яких сталевих площинах і елементах навіть при сильній трясці та вібрації, а для його від'єднання від поверхні необхідно буде докласти значне зусилля.

У роботі трекер в корпусі на магнітах характеризується такими ж властивостями, що й трекер з кліпсою, та додатково:Трекер розміщується в чорній коробочці з магнітними кріпленнями

 • оснащується чорним корпусом, що знижує візуальне виявлення gps-маяка
 • має підвищену брудо- та водозахищеність завдяки закритому корпусу
 • комплектується 2-ма потужними неодимовими магнітами, що надійно закріплюють трекер на будь-яких сталевих поверхнях автомобіля

Вартість 230$

Трекер на 3-х магнітах з тривалою автономністю

Трекер з дуже потужною батареєю та трьома неодимовими магнітами для кріпленняНова модель gps-маяка з тривалою автономністю вже встигла добре зарекомендувати себе в роботі та отримати масу задоволених відгуків від наших клієнтів. Завдяки потужному акумулятору пристрій може тривалий час обходитися без підзарядки, а наявність спеціального «сплячого» режиму дозволяє відключати трекер при тривалих зупинках та автоматично вмикати його при початку руху, що економить заряд акумулятора і значно збільшує термін автономної роботи gps-маяка.

Також важливою особливістю даного трекера є надійний прийом відбитого від металу навігаційного сигналу від супутників, чого не можуть робити дешеві моделі. Завдяки такій характеристиці дану модель можна спокійно розміщувати в багажнику машини, під її бампером та в інших подібних місцях, і в той же час бути впевненим у надійному відстеженні свого автомобіля.

Багато GPS трекерів (маячків) на магнітах

Розміри GPS трекера на магніті щодо телевізійного пульта

В експлуатації трекер з тривалою автономністю характеризується такими властивостями:

 • розмір 8,6 х 6 х 3,9 см; вага 500 гр (трішки товстіший пачки цигарок)
 • добре захищений від потрапляння всередину води та вологи (стандарт IP65)
 • визначає координати з точністю не нижче 2,5 метрів
 • легко утримується за допомогою потужних магнітів на будь-якій металевій поверхні
 • добре ловить відбитий сигнал та надійно працює навіть за відсутності прямої видимості супутника
 • заряду акумулятора вистачає до 30 діб безперервної роботи або до 2600 км пройденого шляху

Подивитися на тест трекера на магніті можна натиснувши на картинкуДо старту продажів, ми 5 місяців тестували дані трекери, щоб заявити точний час автономної роботи пристрою. Ми кілька разів отримали подібні результати. Наводимо картинку з програми моніторингу GPSavto, натисніть на неї для відкриття картинки з високою якістю.

Даний експеримент показав, що автомобіль з прикріпленим на нього трекером проїхав 2678 км. Рухався він за цей час сумарно 2 дні 14 годин і 52 хвилини. Без підзарядки пропрацював рівно 30 днів.

Вартість 380$

Використання сервісу моніторингу

Всі типи запропонованих gps-трекерів завчасно налаштовані на роботу з нашою системою моніторингу. На сайті системи, зайшовши під своїм логіном та паролем, ви в будь-який час можете подивитися поточний стан трекера на карті, а також побачити повну історію його переміщень за будь-який період. Перегляд розташування можливий з будь-яких пристроїв, будь то комп'ютер, електронний планшет або мобільний телефон.

Щомісячна абонплата за використання сервісу моніторингу 150 грн.

При цьому зверніть увагу, що вам не потрібно оплачувати послуги стільникового оператора, купувати сім-карту та налаштовувати сам трекер: всі необхідні налаштування та відшкодування витрат за послуги мобільного оператора ми беремо на себе. Щоб скористатися послугами відстеження, вам достатньо придбати потрібний вам трекер та оплатити щомісячну абонплату.

Назва

комплект поставки

вигляд

ціна

абон. плата

для авто, причепів, контейнерів
- автономний gps трекер (маячок, маяк, жучок, закладка)
- кріплення з двома потужними магнітами
- зарядний пристрій від мережі ~220В
- сім-карта з захистом від коррозії та робочою темпер. від -40°С до +105°С
автономно до 900-1100 км або до 3 днів
GPS трекер на магніті 220 $
150
грн./міс.
GPS маяк в чорному корпусі на дуже міцних магнітах
- автономний gps трекер (маячок, маяк, жучок, закладка)
- чорний корпус з потужними магнітами
- зарядний пристрій від мережі ~220В
- сім-карта з захистом від коррозії та робочою темпер. від -40°С до +105°С
автономно до 900-1100 км або до 3 днів
230 $
150
грн./міс.
Трекер на 3-х магнітах з тривалою автономністю
- автономний gps трекер з 3-ма неодимовими магнітами
- зарядний пристрій від мережі ~220В
- сім-карта з захистом від коррозії та робочою темпер. від -40°С до +105°С
автономно до 2600 км або до 30 днів
  380 $
150
грн./міс.

Вибирайте той трекер, котрий вам більше підходить і дзвоніть нам +38044 221 3100 або +38095 287 6262!

Якщо у вашому населеному пункті немає нашого представництва, ми за свій рахунок відправимо посилку Новою Поштою або будь-якою іншою зручною для вас кур'єрською службою.

Поділіться з друзями в соціальній мережі!

© 2011-2017 GPS Авто. Всі права захищені.
  тел. (044) 221-31-00 
 info@gpsavto.com.ua