Моніторинг дітей та близьких

Дана послуга націлена на підвищення безпеки дитини та спокій батьків. Також дана послуга актуальна для моніторингу переміщення людей похилого віку, які можуть загубитися.

Персональний GPS трекер - це компактний пристрій, за розміром із сірникову коробку і вагою в 60 грам. Його зручно носити в кишені або портфелі. Ніяких премудростей, включаємо і він працює. Найбільшою його перевагою є водозахисний корпус.

Супутниковий GPS моніторинг дітей

Якщо людина (дитина, дідусь, бабуся) рухається, пристрій передає місцезнаходження кожні 30 секунд. На вулиці похибка менше 2,5 метра!

Подивитися, де зараз знаходиться близька людина, можна з будь-якої точки світу і з будь-якого комп'ютера, підключеного до інтернету, через зручний сайт, ввівши свій пароль та логін. GPS спостереження здійснюється дуже легко!

Хочете подивитися, як виглядає моніторинг дітей та близьких? Протестуйте в демо-режимі систему GPS-моніторингу з ноутбука або смартфона!

personal-tracker-gpsavto-sizeВи завжди можете відстежити весь шлях руху людини за день, тиждень або місяць, оскільки зберігається вся історія пересування. GPS відстеження можна здійснювати також за допомогою електронної пошти. Вказавши в програмі об'єкти, відвідування яких потрібно контролювати, ви будете отримувати e-mail при кожному відвідуванні об'єкта.

Мову інтерфейсу можна вибрати таку, яка Вам зручна, зокрема українську та російську.

Заряджається персональний GPS трекер, як звичайний мобільний телефон, роз'єм для зарядного пристрою підходить від багатьох мобільних телефонів (mini-USB). Здійснити зарядку можна навіть від USB-порту комп'ютера. Ємність батареї 1300 mAh, що забезпечує автономну роботу близько 5 діб. Для збільшення терміну автономної роботи за бажанням користувача ми збільшуємо інтервал передачі місцезнаходження об'єкта, що дозволить підвищити термін автономної роботи в кілька разів.

ВАРТІСТЬ:treker

  • Персональний GPS трекер (gps маяк, gps маячок, gps жучок) в герметичному корпусі – 195 $

    (із зарядним пристроєм і спеціальної сім-картою).

  • Щомісячне обслуговування – 150 грн./міс.
  • Доставка по Україні – безкоштовно!

Телефонуйте, консультуйтеся та замовляйте +38044 221 3100 або +38095 287 6262! Ми працюємо по всій Україні!

Поділіться з друзями в соціальній мережі!

© 2011-2021 GPS Авто. Всі права захищені.
  тел. (044) 221-31-00 
 info@gpsavto.com.ua