Моніторинг персоналу та вантажів

Дана послуга націлена на підвищення результативності персоналу та рівня сервісу, що надається компаніями.

Наприклад, співробітник поніс лист на пошту і його немає 3 години. Керівнику важливо знати, де ж зараз співробітник - в поштовому відділенні або десь ходить по своїх справах. Та й у співробітника компанії, знаючи, що перебуває під контролем, зникає спокуса займатися чим-небудь крім виконання службових обов'язків. Адже керівництво може подивитися де зараз потрібні йому люди.

Супутниковий GPS моніторинг персоналу

Другим прикладом може послужити служба доставки (кур'єрські компанії, доставка піци, обідів, побутової техніки, служби доставки інтернет-магазинів і т.д.). Коли клієнт телефонує та питає, коли буде доставка, диспетчер завжди може подивитися місцезнаходження кур'єра і зорієнтувати по часу клієнта, якісно підвищивши тим самим рівень своїх послуг. Також керівництво може завжди відстежити, чи не відхилявся від маршруту кур'єр і де сталися затримки по часу. GPS відстеження маршруту якісно підвищує ведення бізнесу!

Третім прикладом може бути моніторинг важливої посилки. На приклад, ви відправили кур'єром важливу посилку в філію компанії, яка знаходиться в іншому місті і вам важливо знати де знаходиться вантаж. За допомогою персонального GPS трекера ви завжди будете знати місце розташування посилки. Ви з легкістю можете виконати стеження за переміщенням у часі, вибравши будь-який період часу.

Хочете подивитися, як виглядає відстеження вантажів та персоналу? Протестуйте в демо-режимі систему GPS-моніторингу з ноутбука або смартфона!

У четвертому прикладі, ми хочемо показати важливість використання GPS трекера в бізнесі, коли важлива кожна секунда. Моніторинг груп реагування значно підвищує результативність екстрених служб. Сюди можна віднести моніторинг карет швидкої допомоги, моніторинг лікарів, що працюють на викликах, моніторинг пожежної служби, моніторинг патрулів охорони в охоронній компанії та моніторинг конвойних автомобілів або мотоциклів. Аналіз і пряме володіння ситуацією диспетчерської служби за допомогою GPS моніторингу від компанії GPSavto, у безлічі випадків може врятувати чиєсь життя.

Персональний GPS трекер дуже компактний, розміром із сірникову коробку та вагою всього 60 грам. Він легко поміщається в кишеню. Великою перевагою персонального GPS трекера є водозахисний корпус.

personal-tracker-gpsavto-size

Коли людина рухається, GPS трекер передає місцезнаходження кожні 30 секунд, що робить спостереження за людиною дуже точним. На дворі похибка менш ніж 2,5 метри!

Подивитися, де зараз знаходиться людина або посилка, можна з будь-якої точки світу та з будь-якого комп'ютера, підключеного до інтернету, через зручний сайт, ввівши свої пароль і логін.

У будь-який час і за будь-який період Вам доступна історія пересування людей і вантажів.

Багатомовний інтерфейс програми зробить вашу роботу рідною мовою більш комфортною.

Зарядка персонального GPS трекера відбувається так, як і звичайного мобільного телефону, роз'єм для зарядного пристрою підходить від багатьох сучасних мобільних телефонів (miniUSB). Здійснити зарядку можна навіть від USB-порту комп'ютера. Ємність батареї 1300 mAh, що забезпечує автономну роботу близько 3 діб. Для збільшення терміну автономної роботи за бажанням користувача ми збільшуємо інтервал передачі даних про місцезнаходження, що дозволяє підвищити термін автономної роботи пристрою в кілька разів.

ВАРТІСТЬ:treker

  • Персональний GPS трекер (gps жучок, gps маяк, gps маячок) в герметичному корпусі – 195 $

    (із зарядним пристроєм та спеціальної сім-картою).

  • Щомісячне обслуговування – 150 грн./міс.
  • Доставка по Україні – безкоштовно!

GPS МОНІТОРИНГ ВАНТАЖІВ ТЕРМІНОМ БІЛЬШЕ МІСЯЦЯ

Пристрій складається з герметичного кейса, всередині якого розміщений персональний GPS трекер та додатковий акумулятор ємністю 17 600 мА / ч, а також пристрій узгодження і правильної подачі додаткового живлення. Додатковий акумулятор є знімним і у нього є роз'єм для підключення зарядного пристрою. При експлуатації пристрою потрібно враховувати, що додатковий акумулятор має дуже велику ємність та для його повної зарядки знадобиться близько 16 годин. Габарити пристрою  16 см * 12 см * 6 см.

ВАРТІСТЬ:traker_option_2

  • Комплект з високим часом автономної роботи – 480 $

           в комплект входить:
          - персональний GPS трекер (жучок, маяк, маячок) - 1 шт.
          - промислова сім-карта з захистом від температури та корозії - 1 шт.
          - бокс герметичний з кріпленням під ремінь - 1 шт.
          - кріплення трекера в боксі - 1 шт.
          - пристрій керування живленням - 1 шт.
          - акумулятор ємністю 17 600 мА/ч - 1 шт.
          - зарядний пристрій для трекера від мережі 220В - 1 шт.
          - зарядний пристрій для акумулятора від мережі 220В - 1 шт.

  • Щомісячне обслуговування – 150 грн./міс.
  • Доставка по Україні – безкоштовно!

Телефонуйте, консультуйтеся та замовляйте +38044 221 3100 або +38095 287 6262! Ми працюємо по всій Україні!

Поділіться з друзями в соціальній мережі!

© 2011-2021 GPS Авто. Всі права захищені.
  тел. (044) 221-31-00 
 info@gpsavto.com.ua