Моніторинг тварин

Послуга моніторингу тварин буде цікава власникам дорогих і можливо неслухняних тварин.

Наприклад, Ви пішли гуляти зі своєю улюбленою собачкою, а вона втекла за кішкою і не повернулася. Якщо у неї на ремінці був закріплений персональний GPS трекер, тоді Ви спокійно повернетеся додому та подивитеся, де ж гуляє Ваш улюблений пес. А якщо у Вас з собою мобільний з браузером або планшет з підключеним інтернетом, то й додому йти не потрібно, можна відразу йти за своїм вихованцем.

Супутниковий GPS моніторинг тварин

Другим прикладом може послужити наявність у Вас скакуна. Якщо Ваш кінь втече погуляти, то з персональним GPS трекером Ви завжди зможете швидко його відстежити та відшукати.

Третім прикладом може стати випасання стада тварин в горах або біля лісу. Якщо частина стада загубиться, то наявність персонального GPS трекера навіть у декількох тварин дасть можливість відшукати їх.

personal-tracker-gpsavto-size

Персональний GPS трекер – пристрій маленького розміру, розміром із сірникову коробку та вагою всього 60 грам. Він легко кріпиться в чохол на ремінці тварин. Персональному GPS трекеру не страшний дощ, адже він має водозахисний корпус.

GPS трекер передає місцезнаходження тварини кожні 30 секунд. Похибка на відкритій місцевості менша за 2,5 метри, що дає високі шанси знайти тварину.

Подивитися, де зараз знаходиться тварина, можна з будь-якої точки світу та з будь-якого комп'ютера, підключеного до інтернету, через зручний сайт, ввівши свої пароль та логін. Система спостереження за тваринами - це універсальний інструмент, щоб здійснити відстеження коней, собак, корів, овець, кіз та інших тварин.

Ви можете подивитися історію пересування тварини за будь-який період часу. А багатомовний інтерфейс програми зробить вашу роботу комфортною за допомогою вибору рідної мови.

Хочете подивитися, як виглядає відстеження тварин? Протестуйте в демо-режимі систему GPS-моніторингу з ноутбука або смартфона!

Зарядка персонального GPS трекера відбувається, як і у звичайного мобільного телефону, роз'єм для зарядного пристрою підходить від багатьох сучасних мобільних телефонів (miniUSB). Здійснити зарядку можна також від USB-порту комп'ютера або прикурювача автомобіля, докупивши автомобільний зарядний пристрій. Ємність батареї 1300 mAh, що забезпечує автономну роботу близько 3 діб. Для збільшення терміну автономної роботи, за бажанням користувача, ми збільшуємо інтервал передачі місцезнаходження, що дозволяє підвищити терміни автономної роботи в кілька разів. Але такий варіант більш доречний лише для тихоходних тварин, на приклад, зубрів.

ВАРТІСТЬ:treker

  • Персональний GPS трекер (gps маяк, gps жучок, gps маячок) в герметичному корпусі – 195 $

    (із зарядним пристроєм і спеціальної сім-картою).

  • Щомісячне обслуговування – 150 грн./міс.
  • Доставка по Україні – безкоштовно!

GPS МОНІТОРИНГ ДЛЯ ВЕЛИКОЇ ХУДОБИ

Для великих тварин є окреме рішення з терміном автономної роботи більше одного місяця.
traker_option_2


Розміри такого пристрою  16 см * 12 см * 6 см. Пристрій складається з герметичного кейса з кріпленням під ремінь або пояс. Всередині кейса розташовується персональний GPS трекер та додатковий акумулятор ємністю 17600 мА/год, а також пристрій узгодження та правильної подачі додаткового живлення. Додатковий акумулятор є знімним і у нього є роз'єм для підключення зарядного пристрою. Також ми рекомендуємо купувати додатковий (підмінний) акумулятор, якщо вам потрібен постійний моніторинг тварин. Додатковий акумулятор має дуже велику ємність і для його повної зарядки знадобиться близько 16 годин.

ВАРТІСТЬ:
traker_option_1

  • Комплект з високим часом автономної роботи – 480 $
            в комплект входить:
           - персональний GPS трекер (GPS маяк, GPS жучок, GPS маячок) - 1 шт.
           - промислова сім-карта з захистом від температури і корозії - 1 шт.
           - бокс герметичний з кріпленням під ремінь - 1 шт.
           - кріплення трекера в боксі - 1 шт.
           - пристрій керування живленням - 1 шт.traker_option_3
           - акумулятор ємністю 17 600 мА/год - 1 шт.
           - зарядний пристрій для трекера від мережі 220В - 1 шт.
           - зарядний пристрій для акумулятора від мережі 220В - 1 шт.

  • Додатковий акумулятор із зарядним пристроєм - під замовлення.
  • Щомісячне обслуговування – 150 грн./міс.
  • Доставка по Україні – безкоштовно!

Телефонуйте, консультуйтеся та замовляйте +38044 221 3100 або +38095 287 6262! Ми працюємо по всій Україні!

Поділіться з друзями в соціальній мережі!

© 2011-2021 GPS Авто. Всі права захищені.
  тел. (044) 221-31-00 
 info@gpsavto.com.ua