За допомогою GPS-трекера власник мотоцикла може цілодобово стежити за місцезнаходженням своєї техніки і в разі викрадення швидко знайти і повернути своє майно.

Як працює відстеження мототехніки

Всі поїздки мотоцикла можна переглядати на планшеті, ноутбуці або смартфоніВстановлений на мотоциклі GPS-трекер визначає поточні координати і передає їх в систему GPS-моніторингу. З отриманих координат система вибудовує безперервний маршрут руху і відображає його на карті. Детальний перегляд поїздок можливий як в режимі реального часу, так і за будь-який період в минулому. Крім того, система GPS-моніторингу вміє стежити за місцем розташування залишеного на стоянці мотоцикла або квадроцикла і в разі незапланованого виїзду за межі парковки відправляє миттєве повідомлення власникові.

Можливості GPS-трекінгу

 • Непомітність і малі розміри
  GPS-трекер змонтований в чорному корпусі невеликого розміру, що дозволяє легко встановити його в малодоступному місці мотоцикла.
 • Точне відстеження місця розташування
  Трекер виготовлений з використанням якісної і надійної електроніки, що гарантує безперебійну роботу та промальовку безперервного маршруту з точністю до 2,5 метрів.
 • Повна водозахищеність
  Для мотоцикла вкрай важливі водо- і вологозахищеність будь-яких встановлених на нього пристроїв. Трекер виконаний в герметичному корпусі і має повний захист від проникнення всередину води і вологи.
 • Потужний вбудований акумулятор
  Трекер обладнаний вбудованим акумулятором ємністю 1100 мА, якого вистачить на добу роботи в режимі постійного руху мотоцикла або на тиждень стеження за нерухомою технікою. При установці трекер підключається до електромережі мотоцикла і заряджає вбудований акумулятор. Якщо злодії відключать акумулятор, то трекер все одно продовжить працювати і відправляти свої координати на сервер в систему моніторингу.
 • Чутливий мікрофон
  Власник мотоцикла може подзвонити зі свого телефону на номер GSP-трекера і за допомогою високочутливого мікрофона почути все, що відбувається в даний момент навколо мотоцикла. Така можливість може бути корисна при пошуку мотоцикла в гаражному кооперативі, коли відомий приблизний радіус пошуку, але невідомо, в якому гаражі захований викрадений мотоцикл. Послідовно стукаючи по воротах гаражів і слухаючи в телефон відгук, можна швидко виявити, де саме знаходиться мотоцикл.
 • Дистанційне блокування двигуна
  При викраденні мотоцикла власник техніки може віддати команду на віддалене глушіння двигуна через систему GPS-моніторингу. Отримавши таку команду, встановлений на мотоциклі трекер за допомогою спеціального реле заблокує двигун і не дозволить його завести знову до зняття блокування.
 • Безперервний маршрут руху
  Система відстежує всі поїздки і промальовує безперервний маршрут руху мотоцикла. Така можливість дуже корисна в разі викрадення техніки. Власник може побачити весь маршрут руху вкраденого мотоцикла і визначити його місце перебування, що дозволить швидко повернути свою техніку.
 • Миттєві повідомлення про події на телефон
  Система моніторингу вміє відслідковувати різні типи подій і повідомляти власника техніки за допомогою миттєвих повідомлень. Така можливість може бути вкрай корисною, наприклад, коли мотовласник залишає свій мотоцикл під будинком на ніч. У разі раптового викрадення система відразу ж повідомить про це господареві техніки, що допоможе оперативно відреагувати на крадіжку і повернути своє майно.
 • Перегляд місцезнаходження з будь-яких пристроїв
  Щоб подивитися поточне місцезнаходження мотоцикла, досить мати під рукою будь-який пристрій з виходом в інтернет, наприклад, ноутбук або смартфон. Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс дозволить у всіх деталях вивчити маршрут руху за обраний період і дізнатися поточне місцезнаходження мотоцикла.
 • Зберігання всієї історії поїздок
  Вся історія поїздок зберігається в системі моніторингу протягом року і доступна для перегляду в будь-який час.
 • Повна конфіденційність
  Доступ в систему GPS-моніторингу можливий за логіном і паролем, який знає тільки власник мотоцикла.
Хочете подивитися, як виглядає відстеження мототехніки? Протестуйте в демо-режимі систему GPS-моніторингу з ноутбука або смартфона!

Установка «під ключ»

Ми виконуємо весь цикл робіт по установці GPS-трекера на мототехніку і його налаштування. Вам достатньо узгодити по телефону зручний час монтажу і приїхати до нас в сервісний центр. За погодженням з вами ми визначимо найкраще місце інсталяції трекера на мотоциклі і зробимо всі необхідні роботи з монтування пристрою і його налаштування. Після цього ви зможете повноцінно використовувати систему GPS-моніторингу для відстеження та цілодобового контролю вашого мотоцикла.

Вартість

Вартість установки GPS-трекера «під ключ» складає $270. Щомісячна абонплата за користування системи GPS-моніторингу становить 150 грн.

Гарантії

Ми надаємо повне гарантійне обслуговування протягом 12 місяців з дати установки, а також виконуємо післягарантійне обслуговування.

Хочете дізнатися більше про надійні способи захисту вашої мототехніки? Скачайте безкоштовне керівництво про сучасні способи захисту від крадіжки!

БЕЗКОШТОВНО ВИЇЖДЖАЄМО ДО ГАБАРИТНОЇ ТЕХНІКИ, ТРІШКИ ФОТО НА ВИЇЗДІ:

Щоб захистити свою мототехніку від крадіжки, телефонуйте нам прямо зараз за телефонами (044) 221-31-00 або (095) 287-62-62!

Поділіться з друзями в соціальній мережі!

© 2011-2019 GPS Авто. Всі права захищені.
  тел. (044) 221-31-00 
 info@gpsavto.com.ua