GPS трекер на магніті - НОВИНКА!

вкл. .

GPS трекер на магнітіПредставляємо Вам новинку на ринку України - автономний GPS трекер на магніті.

Це персональний трекер, який має магнітне кріплення. За допомогою магнітів трекер можна кріпити до кузова автомобіля, до причепа, контейнеру та іншим металевих об'єктів, що потрібно відстежити при переміщенні. GPS трекер з магнітним кріпленням пройшов жорсткий тест по українських дорогах на автомобілях марки Chevrolet та Volkswagen, при цьому він чудово тримався на днищі автомобілів та не відвалився на дорогах без ремонту після зими повному бездоріжжі.

GPS трекер з магнітом герметичний і відповідає міжнародному стандарту IPX5. Якщо він потрапляє під дощ або сніг, нічого страшного, це не вплине на його працездатність.

GPS трекер на магніті працює автономно, не підключаючись до бортової мережі автомобіля, працюючи від свого внутрішнього акумулятора. Внутрішній акумулятор ємністю 1300 мАг, що забезпечує автономну роботу 2-3 доби. Період відправки повідомлень про місцезнаходження автомобіля або вантажу всього 30 секунд, іншими словами кожні 30 секунд ви побачите реальне місце розташування на мапі та поточну швидкість. Якщо об'єкт, що відстежується, буде рухатися безперервно, тоді як показали тести, акумулятора вистачить на 900-1200 км. Велика різниця в цифрах є причиною того, що витрати акумуляторної батареї залежать від якості покриття сигналу GSM та температури навколишнього середовища. У теплу пору та при хорошому покритті сигналу показники автономної роботи GPS трекера досягають свого максимуму. Показники автономної роботи бралися не з технічного паспорту пристрою, а заміряні в реальних умовах на бездоріжжі дорогах України.

Ціна для такого пристрою є відносно невисокою і цілком доступною. Вартість GPS трекера на магніті 220 $. Щомісячне обслуговування, як і для всіх пристроїв GPSavto, становить 150 грн/міс. Робіть замовлення за телефоном 044 221-31-00 або в регіональних представництвах компанії GPSavto.

 

Тут можна безкоштовно спробувати gps моніторинг

 

Поділіться з друзями в соціальній мережі!

© 2011-2020 GPS Авто. Всі права захищені.
  тел. (044) 221-31-00 
 info@gpsavto.com.ua