За допомогою GPS-трекера власник мотоцикла може цілодобово стежити за місцезнаходженням своєї техніки і в разі викрадення швидко знайти і повернути своє майно.

Як працює відстеження мототехніки

Всі поїздки мотоцикла можна переглядати на планшеті, ноутбуці або смартфоніВстановлений на мотоциклі GPS-трекер визначає поточні координати і передає їх в систему GPS-моніторингу. З отриманих координат система вибудовує безперервний маршрут руху і відображає його на карті. Детальний перегляд поїздок можливий як в режимі реального часу, так і за будь-який період в минулому. Крім того, система GPS-моніторингу вміє стежити за місцем розташування залишеного на стоянці мотоцикла або квадроцикла і в разі незапланованого виїзду за межі парковки відправляє миттєве повідомлення власникові.

Можливості GPS-трекінгу

 • Непомітність і малі розміри
  GPS-трекер змонтований в чорному корпусі невеликого розміру, що дозволяє легко встановити його в малодоступному місці мотоцикла.
 • Точне відстеження місця розташування
  Трекер виготовлений з використанням якісної і надійної електроніки, що гарантує безперебійну роботу та промальовку безперервного маршруту з точністю до 2,5 метрів.
 • Повна водозахищеність
  Для мотоцикла вкрай важливі водо- і вологозахищеність будь-яких встановлених на нього пристроїв. Трекер виконаний в герметичному корпусі і має повний захист від проникнення всередину води і вологи.
 • Потужний вбудований акумулятор
  Трекер обладнаний вбудованим акумулятором ємністю 1100 мА, якого вистачить на добу роботи в режимі постійного руху мотоцикла або на тиждень стеження за нерухомою технікою. При установці трекер підключається до електромережі мотоцикла і заряджає вбудований акумулятор. Якщо злодії відключать акумулятор, то трекер все одно продовжить працювати і відправляти свої координати на сервер в систему моніторингу.
 • Чутливий мікрофон
  Власник мотоцикла може подзвонити зі свого телефону на номер GSP-трекера і за допомогою високочутливого мікрофона почути все, що відбувається в даний момент навколо мотоцикла. Така можливість може бути корисна при пошуку мотоцикла в гаражному кооперативі, коли відомий приблизний радіус пошуку, але невідомо, в якому гаражі захований викрадений мотоцикл. Послідовно стукаючи по воротах гаражів і слухаючи в телефон відгук, можна швидко виявити, де саме знаходиться мотоцикл.
 • Дистанційне блокування двигуна
  При викраденні мотоцикла власник техніки може віддати команду на віддалене глушіння двигуна через систему GPS-моніторингу. Отримавши таку команду, встановлений на мотоциклі трекер за допомогою спеціального реле заблокує двигун і не дозволить його завести знову до зняття блокування.
 • Безперервний маршрут руху
  Система відстежує всі поїздки і промальовує безперервний маршрут руху мотоцикла. Така можливість дуже корисна в разі викрадення техніки. Власник може побачити весь маршрут руху вкраденого мотоцикла і визначити його місце перебування, що дозволить швидко повернути свою техніку.
  Нашу систему моніторингу успішно використовував клієнт в своїй мотоподорожі країнами Південної Азії
  Наша система моніторингу відмінно працює в будь-якій точці світу, що успішно перевірив на власному досвіді наш клієнт в своїй мотоподорожі країнами Південної Азії
 • Миттєві повідомлення про події на телефон
  Система моніторингу вміє відслідковувати різні типи подій і повідомляти власника техніки за допомогою миттєвих повідомлень. Така можливість може бути вкрай корисною, наприклад, коли мотовласник залишає свій мотоцикл під будинком на ніч. У разі раптового викрадення система відразу ж повідомить про це господареві техніки, що допоможе оперативно відреагувати на крадіжку і повернути своє майно.
 • Перегляд місцезнаходження з будь-яких пристроїв
  Щоб подивитися поточне місцезнаходження мотоцикла, досить мати під рукою будь-який пристрій з виходом в інтернет, наприклад, ноутбук або смартфон. Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс дозволить у всіх деталях вивчити маршрут руху за обраний період і дізнатися поточне місцезнаходження мотоцикла.
 • Зберігання всієї історії поїздок
  Вся історія поїздок зберігається в системі моніторингу протягом року і доступна для перегляду в будь-який час.
 • Повна конфіденційність
  Доступ в систему GPS-моніторингу можливий за логіном і паролем, який знає тільки власник мотоцикла.
Хочете подивитися, як виглядає відстеження мототехніки? Протестуйте в демо-режимі систему GPS-моніторингу з ноутбука або смартфона!

Установка «під ключ»

Ми виконуємо весь цикл робіт по установці GPS-трекера на мототехніку і його налаштування. Вам достатньо узгодити по телефону зручний час монтажу і приїхати до нас в сервісний центр. За погодженням з вами ми визначимо найкраще місце інсталяції трекера на мотоциклі і зробимо всі необхідні роботи з монтування пристрою і його налаштування. Після цього ви зможете повноцінно використовувати систему GPS-моніторингу для відстеження та цілодобового контролю вашого мотоцикла.

Вартість

Вартість установки GPS-трекера «під ключ» складає $270. Щомісячна абонплата за користування системи GPS-моніторингу становить 150 грн.

Гарантії

Ми надаємо повне гарантійне обслуговування протягом 12 місяців з дати установки, а також виконуємо післягарантійне обслуговування.

БЕЗКОШТОВНО ВИЇЖДЖАЄМО ДО ГАБАРИТНОЇ ТЕХНІКИ, ДЕКІЛЬКА ФОТО НА ВИЇЗДІ:

Щоб захистити свою мототехніку від крадіжки, телефонуйте нам прямо зараз за телефонами +38 (044) 221-31-00 або +38 (095) 287-62-62!

Поділіться з друзями в соціальній мережі!

© 2011-2021 GPS Авто. Всі права захищені.
  тел. (044) 221-31-00 
 info@gpsavto.com.ua