Супутникове стеження піклується про збереження вантажів під час перевезень рефрижератором Mercedes-Benz 815D

Перевезення сезонних фруктів та інших продуктів, що швидко псуються, вимагає делікатного обігу та спеціальних умов транспортування. Щоб розвезти полуницю в літню спеку по точках продажу, необхідно дотримуватися певного температурного режиму при доставці. Адже пара годин на спеці та сонці приведе до того, що вся партія свіжозірваних ягід вартістю в пару тисяч доларів "потече" і стане непридатною для продажу.

Зі зростанням конкуренції на ринку перевезень зростають і вимоги до логістичних компаній. Наразі вже недостатньо мати у своєму автопарку сучасні машини з рефрижераторами. Адже навіть вигідні ціни на доставку не гарантують збереження примхливої продукції. Замовник хоче самостійно контролювати умови перевезення, щоб гарантовано отримати товар в цілісності для подальшого продажу.

Супутникове стеження піклується про збереження вантажів під час перевезень рефрижератором Mercedes-Benz 815D

Щоб забезпечити контроль за температурним режимом транспортування та розташуванням вантажу, достатньо скористатися послугами GPS-моніторингу. Встановлений на рефрижераторі пристрій стеження з набором додаткових датчиків допоможе як власнику техніки, так і замовнику тримати під надійним контролем всі вимоги доставки. Крім того, супутникове стеження допоможе логістичній компанії бути в курсі всіх поїздок та якісніше планувати подальшу роботу для неухильного зростання доходів.

Оптимізація оренди та експлуатації комбайна Claas Lexion 480

Власники комбайнів часто стикаються з необхідністю постійного контролю своєї сільгосптехніки. Їм важливо знати, де зараз знаходиться машина, скільки полів за день вона встигла обмолоти, скільки часу було витрачено на жнива і яку сумарну площу обробила за період.

Крім того, господаря Claas Lexion 480 цікавить, чи не виконують "ліві" підробітки наймані службовці і чи не зливають паливо для перепродажу. Також для нього актуальним є збір статистики щодо використання сільгоспмашин та оптимізація її експлуатації для збільшення прибутку.

Оптимізація оренди та експлуатації комбайна Claas Lexion 480

Успішно вирішити всі завдання контролю за комбайном і його використанням допоможе супутникове GPS-стеження.

Як покращити регулярні вантажоперевезення сідельним тягачом Scania R420

При регулярних вантажоперевезеннях як у логістичній компанії, так і у замовників виникає потреба в оперативному відстеженні вантажів. Клієнти турбуються про збереження свого товару, і можливість спостереження за його транспортуванням в онлайн-режимі додає замовнику спокою та впевненості. Довіра до транспортної організації зростає, завдяки чому виконавець отримує ще одного лояльного клієнта.

Перевізнику постійне відстеження своїх сідельних тягачів Scania R420 дозволяє тримати руку на пульсі бізнесу, швидко приймаючи необхідні управлінські рішення у разі виникнення будь-яких проблем та складнощів. Збір докладної інформації з усіх поїздок автомобілів компанії допомагає проводити розгорнутий аналіз і якісніше планувати подальшу роботу, домагаючись швидкої доставки точно в строк.

Оптимізація регулярних вантажоперевезень сідельним тягачем Scania R420

Відстежувати доставку вантажів та всі подробиці поїздки сідельного тягача допоможе система супутникового GPS-стеження.

Супутникове стеження економить паливо на сідельному тягачі Iveco Stralis

Проблема розкрадання пального досить актуальна для багатьох керівників транспортних компаній, особливо за наявності великої кількості таких сідельних тягачів як Iveco Stralis.

І якщо з подібними невиробничими втратами пального на одній вантажівці ще можна якось миритися, то на двох-трьох десятках обсяги викраденого палива стають відчутними і за місяць можуть становити тисячі доларів.

Тому для власників автопарків важливо знайти рішення, яке дозволить скоротити або взагалі знизити до нуля нецільові втрати пального та фінансів. При цьому рішення має бути надійним, простим та зручним як для використання, так і для контролю.

GPS-моніторинг економить паливо на сідельному тягачі Iveco Stralis

Впровадження системи супутникового моніторингу дозволить якісно закрити питання нагляду за витратою палива та відкриє низку корисних можливостей для відстеження автотехніки.

GPS-моніторинг допомагає дисциплінувати водіїв сідельного тягача DAF FX 105.460

Розповідає знайомий власник логістичної компанії: Ми розширювали автопарк та докупили кілька потужних сідельних тягачів, у тому числі DAF FX 105.460. Для них найняли одразу десяток нових водіїв. І зіткнулися із проблемою, яка добре відома кожному керівнику транспортної організації.

Частина шоферів мала спокійний характер, керуючи вантажівками обачно і акуратно. Але кілька службовців виявились натуральними лихачами. Вони добре відчувають дорогу, але ганяють машини безжально, тиснучи педаль газу до упору за першої ж нагоди.

Відповідно і витрата палива на 100 кілометрів у таких квапиг в півтора, а то й у два рази вища. Вони частіше пробивали і різали шини, оскільки спокійно стояти в тягучках не люблять і воліють об'їхати пробку узбіччям, де вистачає різного гострого і ріжучого сміття. Ну а про знос ходової та двигуна і говорити не доводиться. На техобслуговування та ремонти вантажівки таких співробітників потрапляли вдвічі-втричі частіше, ніж у спокійних колег.

GPS-моніторинг допомагає дисциплінувати водіїв сідельного тягача DAF FX 105.460

Нам потрібно було якось вирішувати цю проблему. Можна було звільнити всіх "шумахерів", але не хотілося цього робити, оскільки в іншому вони були цілком надійними та виконавчими. Впоратися із завданням дисциплінування таких екстремалів нам допомогла система супутникового стеження та низка продуманих управлінських рішень.

Як вдалося досягти таких результатів? Читайте статтю до кінця, і ви дізнаєтеся, як GPS-моніторинг допомагає мотивувати водіїв добровільно та охоче дотримуватися швидкісного режиму при керуванні DAF FX 105.460 та інших сідельних тягачів.

Як збільшити прибутковість експлуатації трактора Deutz-Fahr

Кожен власник потужного трактора Deutz-Fahr, вклавши значні суми у його придбання та утримання, прагне ефективно використовувати сільгоспмашину та отримувати максимальний прибуток від експлуатації подібної техніки.

Щоб знизити нецільові витрати та тримати під контролем усі переміщення сільгосптехніки, варто скористатися системою супутникового стеження. Встановлення GPS-трекера на трактор дозволяє:

  • відстежувати усі поїздки в режимі реального часу
  • знизити до нуля кількість "лівих" підробітків
  • надійно контролювати найманих трактористів
  • оптимізувати використання сільгосптехніки
Покращуємо ефективність експлуатації трактора Deutz-Fahr за допомогою супутникового стеження

Система супутникового моніторингу надає власнику можливість перегляду у будь-який час детальної інформації по всій техніці, яка оснащена трекерами. Використовуючи комп'ютер або телефон, керівник може побачити, де зараз його трактори, де вони їздили тиждень і місяць тому, і дізнатися докладну статистику по всіх поїздках.

Як дотримуватися точних умов перевезення в рефрижераторі

Уявіть, що ваші рефрижератори мають підвищений попит у замовників. Ви доставляєте вантажі клієнтам якісно та в строк, привозячи товари в цілісності. Ваші прибутки швидко зростають. Ви можете придбати найновіше холодильне обладнання та найняти надійних професійних шоферів з великим досвідом робіт.

Ви легко і просто контролюєте всі поїздки вашого автопарку, у будь-який момент розуміючи, де знаходяться машини і в якому стані замовлення, що доставляється. Ваші клієнти самостійно в онлайн-режимі відстежують перевезення своїх мандаринів та персиків, а розвантажувально-навантажувальні роботи виконуються одразу після приїзду техніки на склад.

Як дотримуватися точних умов перевезення в рефрижераторі

Таке майбутнє може стати вашою реальністю при використанні всіх можливостей системи супутникового GSP-моніторингу.

Покращуємо ефективність роботи зерновоза Mercedes Actros 184 за допомогою супутникового стеження

Щоб надійно контролювати зерновоз Mercedes Actros 184 та всі інші машини вашого автопарку, найкраще скористатися системою супутникового стеження. Її використання дозволить:

  • будь-якої миті бути в курсі, де зараз знаходиться вантажівка
  • куди він їздив тиждень і місяць тому і чи не було "лівих" рейсів
  • скільки палива витрачається за поїздку та чи не зливає пальне водій
  • чи дотримується шофер графіка поїздок або дозволяє собі тривалі перерви
  • наскільки акуратно водить зерновоз та береже машину
  • дізнатися іншу корисну інформацію про вашу техніку
Покращуємо ефективність роботи зерновоза Mercedes Actros 184 за допомогою супутникового стеження.

Як же система GPS моніторингу дозволяє визначати ці відомості? Читайте до кінця, і ви дізнаєтеся, як швидко, ефективно та з мінімальними зусиллями налагодити повний контроль за вашими вантажівками та найманим персоналом.

GPS-моніторинг допомагає контролювати комбайн John Deere 670 STS

Бажаєте отримувати максимальний прибуток на оренді комбайна John Deere 670? Зменшити до нуля "ліві" підробітки найманих комбайнерів? Знизити нецільові витрати на ремонт та обслуговування? І значно скоротити час, який витрачається на контроль водіїв та техніки?

Тоді читайте уважно до кінця, і ви дізнаєтесь, як зробити свій бізнес з прокату комбайнів зручним, високоприбутковим та легко керованим.

Як збільшити прибутковість оренди комбайна John Deere 670 STS

Як збільшити прибутковість оренди самоскида Scania за допомогою GPS-трекінгу

Оренда самоскида Scania – зручна послуга, коли потрібно перевезти сипучі матеріали, вивезти сміття чи землю, привезти граніт та щебінь для будівництва. Потенційним клієнтам вигідна погодинна оплата, власнику прокат вантажівки дозволяє забезпечити стабільний дохід.

Здавалося б, усі задоволені. Поки в справу не вступає людський фактор і наймані службовці не починають крутити власні інтриги і вибудовувати схеми "лівого" заробітку на автотехніці, яку використовують для роботи.

Як збільшити прибутковість оренди самоскида Scania за допомогою GPS-трекінгу
© 2011-2021 GPS Авто. Всі права захищені.
  тел. (044) 221-31-00 
 info@gpsavto.com.ua