Переносний GPS-трекер допомагає відслідковувати доставку вантажів

Логістичні компанії, що працюють з великими підприємствами і торговими мережами, використовують GPS-відстеження для перевезення вантажів. Супутниковий моніторинг допомагає значно зменшити або взагалі уникнути випадків крадіжки та втрати вантажів при доставці. Застосування трекера також дозволяє оптимізувати і прискорити розвантажувальні роботи.

Відстеження вантажу, що перевозиться

З точки зору замовника можливість відстежувати в реальному часі вантаж, що перевозиться, служить великим плюсом при виборі логістичної компанії. У цьому випадку клієнт отримує більшу ступінь контролю за ситуацією, менше турбується про збереження товару і відчуває впевненість в успішній доставці.

Переносний GPS-трекер допомагає відслідковувати доставку вантажів

Окрім оперативного стеження за поточним місцем розташування вантажу, клієнт зможе точніше контролювати час доставки, що дозволяє оптимально задіяти складські служби і зменшити кількість небажаних простоїв та авралів.

Збільшення прибутковості оренди комбайна Claas 580 Tucano за допомогою супутникового GPS-стеження

При здачі в оренду комбайна Claas 580 Tucano власник отримує оплату, виходячи із загальних розмірів обробленого поля. Чим більше величина ділянки, на якому техніка збирає урожай, тим вища оплата за прокат. Тому точний облік площі поля грає важливу роль при розрахунках за наймання зернозбиральної техніки.

Точне вимірювання розмірів поля

Як правило, параметри поля для розрахунку вартості робіт беруться з реєстрових документів, в яких вказані розміри виділених землевласнику ділянок. Але реальність вносить свої корективи, і частенько при обробці землі трактористи за вказівкою господаря приорюють додаткову площу.

Збільшення прибутковості оренди комбайна Claas 580 Tucano за допомогою супутникового GPS-стеження

Такі хитрощі проходять, якщо поле розташоване під лісом, біля громадської луки, в заплаві річки або поблизу болотистої місцевості. Ріллю можна збільшити за рахунок дороги або незайнятих земель, а також завдяки виникненню через багаторічне пересихання вільних ділянок, що раніше були затоплені водою.

В результаті фактична площа поля може значно відрізнятися від прописаної в статутних документах. При цьому різниця в розмірах візуально не видна, адже при величині в сотні гектар складно «на око» визначити істинні габарити земельної ділянки. Власнику комбайна доводиться вірити орендарю на слово. І втрачати в грошах при збиранні зернових на такому полі через оману замовником.

Завдяки встановленому на комбайні GPS-трекеру стає можливим дізнатися реальні розміри поля і отримати оплату за фактом. Система моніторингу відображає на карті повний шлях комбайна, який був виконаний при обробці зернових, і відразу підраховує фактичні розміри області з врожаєм.

Оптимізація вантажоперевезень тягачем Scania R410 за допомогою GPS-трекінгу

Власники транспортних компаній, особливо ті, що мають в своєму розпорядженні такі продуктивні вантажівки як сідельний тягач Scania R410, прагнуть використовувати їх максимально ефективно й вигідно. Ця техніка потужна, надійна, розрахована на тривалу експлуатацію і здатна приносити високі прибутки власникам, за умови, якщо задіяна в вантажоперевезеннях на постійній основі.

Але щоб спланувати завантаження автопарку з найбільшою віддачею, бізнесменам необхідно володіти повним обсягом інформації про місцезнаходження автотранспорту. Для складання детальних планів з перевезення вантажів докладна інформація про пересування машин буде зовсім не зайвою.

Оптимізація вантажоперевезень тягачем Scania R410 з системою GPS-моніторингу

Адже розраховані терміни доставки можуть не співпадати з реальними, коли тягач Scania R410 через прокол колеса, ремонт доріг, недбалість водія та інших причин не встигає вчасно привезти вантаж замовнику.

А кожне запізнення - це не тільки неоптимальне використання транспорту і додаткові витрати, але ще й незадоволення клієнта, яке погіршує репутацію компанії та загрожує зривом існуючих контрактів і відсутністю нових замовлень.

Налагодити точний контроль за вантажівками Scania R410 допоможе система GPS-моніторингу. Її використання відкриває такі можливості менеджменту логістичної компанії:

 • постійний контроль автотранспорту
 • оптимізація перевезень вантажівками
 • відстеження вантажів замовником
 • аналіз манери керування шоферів

Точний контроль оренди міні-екскаватора JCB 8030 ZTS з GPS-моніторингом

Власник міні-екскаватора вирішив побудувати бізнес на прокаті техніки на погодинній основі. Чим довше трактор працює у клієнта, тим відповідно більш високу оплату отримує за нього бізнесмен. Техніка здається в найм разом з оператором, який і виконує зазначені роботи. Тракторист також приймає готівкою оплату за оренду і після повернення в офіс віддає гроші власнику з коротким звітом про виконану роботу.

Така форма фінансових розрахунків часто породжує спокусу у орендаря заплатити за прокат менше грошей, а у тракториста - забрати частину оплати собі. Схема обману проста: орендар пропонує оплатити за повною ставкою тільки частину робіт, а решту часу - по половинному тарифу, гроші за який забирає собі екскаваторник.

Точний контроль оренди міні-екскаватора JCB 8030 ZTS за допомогою GPS-моніторингу

Задоволеними залишаються обидва, при цьому власник техніки і не підозрює, що його ошукали на значну суму. Бізнесмену ж трактористи розповідають про регулярні поломки трактора, таких як проблеми з ремінем чи масляною системою, раптова зупинка двигуна та інші подібні випадки, що перешкоджають нормальній роботі екскаватора.

Правильний облік витрат палива тягачем Iveco Stralis 450 з системою GPS-моніторингу

На певному етапі розвитку кожної транспортної компанії у керівника виникає необхідність в своєчасному і точному обліку палива, яке споживає автопарк. Особливо актуальним стає питання при наявності великої кількості потужних вантажних автомобілів, таких як сідельні тягачі Iveco Stralis 450.

Можливість точного обліку витрат пального дає система GPS-відстеження, яка дозволяє збирати оперативні дані з працюючою на маршрутах техніки й надавати розгорнуту аналітичну інформацію для подальшого детального вивчення та планування.

Облік витрат палива тягача Iveco Stralis 450 з системою GPS-моніторингу

Власник вантажівок Iveco Stralis 450 вирішив за допомогою GPS-трекінгу налагодити повноцінний контроль за автомобілями. Серед завдань, які бізнесмен хотів постійно моніторити, можна виділити наступні:

 • отримати оперативний контроль за автотехнікою
 • відслідковувати всі поїздки автотранспорту
 • налаштувати точний облік витрат палива
 • знизити зловживання водіїв

Надійний контроль водіїв тягача Scania G410 за допомогою GPS-трекера

Перед власником потужного сідельного тягача Scania G410, задіяного в постійних вантажоперевезеннях, постало завдання надійного контролю своєї техніки. Певні сумніви в коректності експлуатації автомашини найманими водіями виникли у бізнесмена після кількох незрозумілих випадків з одним із шоферів.

Вантаж, що доставлявся, регулярно запізнювався до замовника, на дзвінки водій міг не відповідати або телефонував значно пізніше, а пояснення про пробиті колеса або несвоєчасні поломки в зонах з нестійкою якістю зв'язку після декілька подібних випадків перестали виглядати переконливими. Погіршили ситуацію підозри в махінаціях з паливом, адже чеки на пальне водій приносив з однієї й тієї ж автозаправки незалежно від маршрутів поїздок.

Контроль водіїв тягача Scania G410 за допомогою GPS-трекера

Що хотів контролювати власник автотягача

Обміркувавши ситуацію, що склалася, бізнесмен сформував список запитань, які хотів би тримати під наглядом і бути постійно в курсі:

 • де зараз їздить службова вантажівка
 • де вона перебувала в заданий час
 • з якою швидкістю рухається машина
 • чи порушує швидкісний режим водій
 • в яких місцях зупинявся автомобіль
 • скільки часу займала стоянка
 • який сумарний пробіг тягача за добу

Як контролювати використання службового електромобіля за допомогою GPS-моніторингу

Персонал заміського комплексу з великою прилеглою територією використовував електромобіль для внутрішніх роз'їздів по резиденції. На машині планувалося розвозити продукти, постільну білизну та готельне обладнання по віддаленим корпусам, а також здійснювати робочі поїздки по території. В якості «робочої конячки» задіяли недорогий китайський електрокар, який не був оснащений пристроями дистанційного контролю та спостереження.

Контроль використання електромобіля за допомогою GPS-моніторингу

Проблеми безконтрольної експлуатації електрокара

Оскільки ніякого контролю за машиною не велося і її міг взяти практично будь-який співробітник, персонал почав зловживати її використанням. Службовці стали часто брати автомобіль, щоб під приводом робочої необхідності просто покататися по території або з'їздити відпочити в затишному місці на природі.

Подібне безконтрольне використання автомобіля призводило до того, що час від часу машина була недоступна для вирішення термінових та важливих завдань. До того ж электрокар нерідко забували ставити на зарядку, через що в самий непідходящий момент машиною неможливо було користуватися.

GPS трекер на мототехніку

За допомогою GPS-трекера власник мотоцикла може цілодобово стежити за місцезнаходженням своєї техніки і в разі викрадення швидко знайти і повернути своє майно.

Як працює відстеження мототехніки

Всі поїздки мотоцикла можна переглядати на планшеті, ноутбуці або смартфоніВстановлений на мотоциклі GPS-трекер визначає поточні координати і передає їх в систему GPS-моніторингу. З отриманих координат система вибудовує безперервний маршрут руху і відображає його на карті. Детальний перегляд поїздок можливий як в режимі реального часу, так і за будь-який період в минулому. Крім того, система GPS-моніторингу вміє стежити за місцем розташування залишеного на стоянці мотоцикла або квадроцикла і в разі незапланованого виїзду за межі парковки відправляє миттєве повідомлення власникові.

Можливості GPS-трекінгу

 • Непомітність і малі розміри
  GPS-трекер змонтований в чорному корпусі невеликого розміру, що дозволяє легко встановити його в малодоступному місці мотоцикла.

Магнітний маяк-закладка або GPS-трекер на магніті?

Коли мова заходить про збереження машини, перед її власником стає нелегке питання – сподіватися на «авось», на вищі сили або на прогрес? Ринок пропонує всілякі прилади протиугінних систем: це і блокування керма, і ключі, які «неможливо зчитати» та багато інших. Але прогрес не стоїть на місці і з часом вони перестають бути надійними. Виникає резонне питання – що ж робити? Або може нічого не робити?

Установка трекера на магніті в багажник

GPS-трекер на магніті для контролю автомобіля

Своєчасно встановлений GPS-трекер допоможе контролювати вашу машину в будь-який час доби і вкаже її точне місце розташування в разі викрадення

З наявної інформації за перший квартал 2016 року лише в Києві було викрадено понад 320 автомобілів, при цьому згідно зі статистикою МВС з них в розшуку залишаються 280. З часом статистика знайдених авто в 2017-2018 роках змінюється не суттєво. А що станеться, якщо раптом вкрадуть Вашу машину?

У разі викрадення ви втрачаєте:

 • гроші в розмірі вартості автомобіля
 • час та сили на пошук зниклої машини
 • комфорт та свободу пересувань на власному автомобілі
 • особистий спокій та гарний настрій
 • можливість справити враження успішної людини на оточуючих

Як контролювати місце розташування свого автомобіля та швидко знайти його в разі викрадення? У цьому вам допоможе автономний GPS-трекер.

© 2011-2021 GPS Авто. Всі права захищені.
  тел. (044) 221-31-00 
 info@gpsavto.com.ua