Як дотримуватися точних умов перевезення в рефрижераторі

Уявіть, що ваші рефрижератори мають підвищений попит у замовників. Ви доставляєте вантажі клієнтам якісно та в строк, привозячи товари в цілісності. Ваші прибутки швидко зростають. Ви можете придбати найновіше холодильне обладнання та найняти надійних професійних шоферів з великим досвідом робіт.

Ви легко і просто контролюєте всі поїздки вашого автопарку, у будь-який момент розуміючи, де знаходяться машини і в якому стані замовлення, що доставляється. Ваші клієнти самостійно в онлайн-режимі відстежують перевезення своїх мандаринів та персиків, а розвантажувально-навантажувальні роботи виконуються одразу після приїзду техніки на склад.

Як дотримуватися точних умов перевезення в рефрижераторі

Таке майбутнє може стати вашою реальністю при використанні всіх можливостей системи супутникового GSP-моніторингу.

Покращуємо ефективність роботи зерновоза Mercedes Actros 184 за допомогою супутникового стеження

Щоб надійно контролювати зерновоз Mercedes Actros 184 та всі інші машини вашого автопарку, найкраще скористатися системою супутникового стеження. Її використання дозволить:

  • будь-якої миті бути в курсі, де зараз знаходиться вантажівка
  • куди він їздив тиждень і місяць тому і чи не було "лівих" рейсів
  • скільки палива витрачається за поїздку та чи не зливає пальне водій
  • чи дотримується шофер графіка поїздок або дозволяє собі тривалі перерви
  • наскільки акуратно водить зерновоз та береже машину
  • дізнатися іншу корисну інформацію про вашу техніку
Покращуємо ефективність роботи зерновоза Mercedes Actros 184 за допомогою супутникового стеження.

Як же система GPS моніторингу дозволяє визначати ці відомості? Читайте до кінця, і ви дізнаєтеся, як швидко, ефективно та з мінімальними зусиллями налагодити повний контроль за вашими вантажівками та найманим персоналом.

GPS-моніторинг допомагає контролювати комбайн John Deere 670 STS

Бажаєте отримувати максимальний прибуток на оренді комбайна John Deere 670? Зменшити до нуля "ліві" підробітки найманих комбайнерів? Знизити нецільові витрати на ремонт та обслуговування? І значно скоротити час, який витрачається на контроль водіїв та техніки?

Тоді читайте уважно до кінця, і ви дізнаєтесь, як зробити свій бізнес з прокату комбайнів зручним, високоприбутковим та легко керованим.

Як збільшити прибутковість оренди комбайна John Deere 670 STS

Як збільшити прибутковість оренди самоскида Scania за допомогою GPS-трекінгу

Оренда самоскида Scania – зручна послуга, коли потрібно перевезти сипучі матеріали, вивезти сміття чи землю, привезти граніт та щебінь для будівництва. Потенційним клієнтам вигідна погодинна оплата, власнику прокат вантажівки дозволяє забезпечити стабільний дохід.

Здавалося б, усі задоволені. Поки в справу не вступає людський фактор і наймані службовці не починають крутити власні інтриги і вибудовувати схеми "лівого" заробітку на автотехніці, яку використовують для роботи.

Як збільшити прибутковість оренди самоскида Scania за допомогою GPS-трекінгу

Як мотивувати водіїв-лихачів тягача Renault Magnum дотримуватися швидкісного режиму

Бажаєте дізнатися, як досвідченим керівникам вдається змусити найманих водіїв Renault Magnum дотримуватись при поїздках крейсерської швидкості руху? І як при цьому шофери, навіть схильні до лихацтва, залишаються задоволеними та охоче дотримуються встановлених правил водіння сідельного тягача? Тоді читайте до кінця, і ви дізнаєтеся про ефективні методики управління та мотивації шоферів.

Правильна мотивація водіїв-лихачів тягача Renault Magnum та GPS-моніторинг допомагають дотримуватися швидкісного режиму

Надійне перевезення в рефрижераторі вантажів, що швидко псуються, за допомогою GPS-стеження

Для перевезення вантажів, що швидко псуються, клієнту потрібен постійний контроль за температурою всередині рефрижератора. Без такого контролю доставка вантажу стає ризикованою справою, і всі можливі збитки лягають на плечі замовника.

Адже досить для тієї ж полуниці кілька годин побути на спеці, і весь вантаж вагою в пару-трійку тонн можна викидати - вона швидко зіпсується і стане непридатною до вживання. Фінансові ризики в такій ситуації дуже великі, щоб довіритися першому-ліпшому перевізнику навіть при обіцянці низьких тарифів і вигідних умов доставки.

Надійне перевезення в рефрижераторі вантажів, що швидко псуються, за допомогою GPS-стеження

Якщо ж у клієнта є перманентний контроль за температурою, то в разі виникнення критичних ситуацій він може зв'язатися з водієм вантажівки для з'ясування подробиць, чому температура підвищилася до небезпечного значення.

Ну а якщо вантаж раптом зіпсований через недбалість співробітників транспортної фірми, то замовник легко доведе провину виконавця, надавши статистику по температурі всередині холодильника з системи моніторингу.

Крім того, наявність контролю за умовами доставки допомагає замовнику менше хвилюватися про збереження вантажу, що в результаті сприятливо позначиться на рівні довіри і репутації логістичної компанії.

Як заощадити 10 літрів палива на 100 кілометрів пробігу за допомогою GPS-стеження

Керівники транспортних компаній часто стикаються з проблемою перевитрати палива при експлуатації потужних сідельних тягачів, таких як Renault Premium й подібних до них. Такі ситуації виникають через особливості стилю водіння деяких шоферів, які в силу свого характеру не готові до спокійної їзди.

Щоб точно з'ясувати подробиці такої задачі і прийняти зважене рішення, бізнесмени використовують можливості GPS-моніторингу. Система спостереження збирає детальну інформацію по всім поїздкам вантажівок і надає менеджменту докладні відомості для аналізу і подальших управлінських рішень.

Як заощадити 10 літрів палива на 100 кілометрів пробігу за допомогою GPS-стеження

Недоліки агресивного стилю водіння

Кожен автомобіль розраховується виробником на різні режими роботи. Розуміючи завдання щодо забезпечення максимальної продуктивності при мінімізації витрат палива, розробник закладає в свою техніку певні параметри, що дозволяють домагатися успішного вирішення таких умов.

Як логістичній компанії виграти тендер на перевезення вантажів за допомогою GPS-слідкування

Виграти тендер великої мережі магазинів або виробничого підприємства мріє кожна логістична компанія. Перемога в конкурсі дозволяє перевізнику:

  • укласти довготривалі контракти
  • створити плановане рівномірне завантаження транспорту
  • надати співробітникам постійну роботу і заробіток
  • отримувати стабільний прибуток довгі роки

Але можливостей самої транспортної компанії може бути недостатньо для виграшу в торгах. Адже крім вигідних цін на послуги та оперативну доставку перевізнику необхідно забезпечити безпеку товару при перевезеннях.

Використання GPS-трекерів допомагає логістичним компаніям вигравати тендери

Торгові мережі і підприємства турбуються про збереження вантажу і хочуть тримати під контролем його переміщення для мінімізації можливих збитків в результаті можливих крадіжок або випадкових втрат.

Відстежувати місце розташування вантажу, який перевозиться, допоможуть GPS-трекери. А комплексні рішення нашої компанії допомагають контролювати одночасно сотні і тисячі доставок по території України і в ближньому зарубіжжі.

Переносний GPS-трекер допомагає відслідковувати доставку вантажів

Логістичні компанії, що працюють з великими підприємствами і торговими мережами, використовують GPS-відстеження для перевезення вантажів. Супутниковий моніторинг допомагає значно зменшити або взагалі уникнути випадків крадіжки та втрати вантажів при доставці. Застосування трекера також дозволяє оптимізувати і прискорити розвантажувальні роботи.

Відстеження вантажу, що перевозиться

З точки зору замовника можливість відстежувати в реальному часі вантаж, що перевозиться, служить великим плюсом при виборі логістичної компанії. У цьому випадку клієнт отримує більшу ступінь контролю за ситуацією, менше турбується про збереження товару і відчуває впевненість в успішній доставці.

Переносний GPS-трекер допомагає відслідковувати доставку вантажів

Окрім оперативного стеження за поточним місцем розташування вантажу, клієнт зможе точніше контролювати час доставки, що дозволяє оптимально задіяти складські служби і зменшити кількість небажаних простоїв та авралів.

Збільшення прибутковості оренди комбайна Claas 580 Tucano за допомогою супутникового GPS-стеження

При здачі в оренду комбайна Claas 580 Tucano власник отримує оплату, виходячи із загальних розмірів обробленого поля. Чим більше величина ділянки, на якому техніка збирає урожай, тим вища оплата за прокат. Тому точний облік площі поля грає важливу роль при розрахунках за наймання зернозбиральної техніки.

Точне вимірювання розмірів поля

Як правило, параметри поля для розрахунку вартості робіт беруться з реєстрових документів, в яких вказані розміри виділених землевласнику ділянок. Але реальність вносить свої корективи, і частенько при обробці землі трактористи за вказівкою господаря приорюють додаткову площу.

Збільшення прибутковості оренди комбайна Claas 580 Tucano за допомогою супутникового GPS-стеження

Такі хитрощі проходять, якщо поле розташоване під лісом, біля громадської луки, в заплаві річки або поблизу болотистої місцевості. Ріллю можна збільшити за рахунок дороги або незайнятих земель, а також завдяки виникненню через багаторічне пересихання вільних ділянок, що раніше були затоплені водою.

В результаті фактична площа поля може значно відрізнятися від прописаної в статутних документах. При цьому різниця в розмірах візуально не видна, адже при величині в сотні гектар складно «на око» визначити істинні габарити земельної ділянки. Власнику комбайна доводиться вірити орендарю на слово. І втрачати в грошах при збиранні зернових на такому полі через оману замовником.

Завдяки встановленому на комбайні GPS-трекеру стає можливим дізнатися реальні розміри поля і отримати оплату за фактом. Система моніторингу відображає на карті повний шлях комбайна, який був виконаний при обробці зернових, і відразу підраховує фактичні розміри області з врожаєм.

© 2011-2021 GPS Авто. Всі права захищені.
  тел. (044) 221-31-00 
 info@gpsavto.com.ua