Правильний облік витрат палива тягачем Iveco Stralis 450 з системою GPS-моніторингу

На певному етапі розвитку кожної транспортної компанії у керівника виникає необхідність в своєчасному і точному обліку палива, яке споживає автопарк. Особливо актуальним стає питання при наявності великої кількості потужних вантажних автомобілів, таких як сідельні тягачі Iveco Stralis 450.

Можливість точного обліку витрат пального дає система GPS-відстеження, яка дозволяє збирати оперативні дані з працюючою на маршрутах техніки й надавати розгорнуту аналітичну інформацію для подальшого детального вивчення та планування.

Облік витрат палива тягача Iveco Stralis 450 з системою GPS-моніторингу

Власник вантажівок Iveco Stralis 450 вирішив за допомогою GPS-трекінгу налагодити повноцінний контроль за автомобілями. Серед завдань, які бізнесмен хотів постійно моніторити, можна виділити наступні:

 • отримати оперативний контроль за автотехнікою
 • відслідковувати всі поїздки автотранспорту
 • налаштувати точний облік витрат палива
 • знизити зловживання водіїв

Надійний контроль водіїв тягача Scania G410 за допомогою GPS-трекера

Перед власником потужного сідельного тягача Scania G410, задіяного в постійних вантажоперевезеннях, постало завдання надійного контролю своєї техніки. Певні сумніви в коректності експлуатації автомашини найманими водіями виникли у бізнесмена після кількох незрозумілих випадків з одним із шоферів.

Вантаж, що доставлявся, регулярно запізнювався до замовника, на дзвінки водій міг не відповідати або телефонував значно пізніше, а пояснення про пробиті колеса або несвоєчасні поломки в зонах з нестійкою якістю зв'язку після декілька подібних випадків перестали виглядати переконливими. Погіршили ситуацію підозри в махінаціях з паливом, адже чеки на пальне водій приносив з однієї й тієї ж автозаправки незалежно від маршрутів поїздок.

Контроль водіїв тягача Scania G410 за допомогою GPS-трекера

Що хотів контролювати власник автотягача

Обміркувавши ситуацію, що склалася, бізнесмен сформував список запитань, які хотів би тримати під наглядом і бути постійно в курсі:

 • де зараз їздить службова вантажівка
 • де вона перебувала в заданий час
 • з якою швидкістю рухається машина
 • чи порушує швидкісний режим водій
 • в яких місцях зупинявся автомобіль
 • скільки часу займала стоянка
 • який сумарний пробіг тягача за добу

Як контролювати використання службового електромобіля за допомогою GPS-моніторингу

Персонал заміського комплексу з великою прилеглою територією використовував електромобіль для внутрішніх роз'їздів по резиденції. На машині планувалося розвозити продукти, постільну білизну та готельне обладнання по віддаленим корпусам, а також здійснювати робочі поїздки по території. В якості «робочої конячки» задіяли недорогий китайський електрокар, який не був оснащений пристроями дистанційного контролю та спостереження.

Контроль використання електромобіля за допомогою GPS-моніторингу

Проблеми безконтрольної експлуатації електрокара

Оскільки ніякого контролю за машиною не велося і її міг взяти практично будь-який співробітник, персонал почав зловживати її використанням. Службовці стали часто брати автомобіль, щоб під приводом робочої необхідності просто покататися по території або з'їздити відпочити в затишному місці на природі.

Подібне безконтрольне використання автомобіля призводило до того, що час від часу машина була недоступна для вирішення термінових та важливих завдань. До того ж электрокар нерідко забували ставити на зарядку, через що в самий непідходящий момент машиною неможливо було користуватися.

GPS трекер на мототехніку

За допомогою GPS-трекера власник мотоцикла може цілодобово стежити за місцезнаходженням своєї техніки і в разі викрадення швидко знайти і повернути своє майно.

Як працює відстеження мототехніки

Всі поїздки мотоцикла можна переглядати на планшеті, ноутбуці або смартфоніВстановлений на мотоциклі GPS-трекер визначає поточні координати і передає їх в систему GPS-моніторингу. З отриманих координат система вибудовує безперервний маршрут руху і відображає його на карті. Детальний перегляд поїздок можливий як в режимі реального часу, так і за будь-який період в минулому. Крім того, система GPS-моніторингу вміє стежити за місцем розташування залишеного на стоянці мотоцикла або квадроцикла і в разі незапланованого виїзду за межі парковки відправляє миттєве повідомлення власникові.

Можливості GPS-трекінгу

 • Непомітність і малі розміри
  GPS-трекер змонтований в чорному корпусі невеликого розміру, що дозволяє легко встановити його в малодоступному місці мотоцикла.

Магнітний маяк-закладка або GPS-трекер на магніті?

Коли мова заходить про збереження машини, перед її власником стає нелегке питання – сподіватися на «авось», на вищі сили або на прогрес? Ринок пропонує всілякі прилади протиугінних систем: це і блокування керма, і ключі, які «неможливо зчитати» та багато інших. Але прогрес не стоїть на місці і з часом вони перестають бути надійними. Виникає резонне питання – що ж робити? Або може нічого не робити?

Установка трекера на магніті в багажник

GPS-трекер на магніті для контролю автомобіля

Своєчасно встановлений GPS-трекер допоможе контролювати вашу машину в будь-який час доби і вкаже її точне місце розташування в разі викрадення

З наявної інформації за перший квартал 2016 року лише в Києві було викрадено понад 320 автомобілів, при цьому згідно зі статистикою МВС з них в розшуку залишаються 280. З часом статистика знайдених авто в 2017-2018 роках змінюється не суттєво. А що станеться, якщо раптом вкрадуть Вашу машину?

У разі викрадення ви втрачаєте:

 • гроші в розмірі вартості автомобіля
 • час та сили на пошук зниклої машини
 • комфорт та свободу пересувань на власному автомобілі
 • особистий спокій та гарний настрій
 • можливість справити враження успішної людини на оточуючих

Як контролювати місце розташування свого автомобіля та швидко знайти його в разі викрадення? У цьому вам допоможе автономний GPS-трекер.

Застосування автономних GPS трекерів

Під машину встановили трекер на магнітіGPS-трекер - це зручний пристрій для точного визначення ваших координат в будь-якій точці світу. Трекер отримує свої поточні координати від системи супутникової навігації GPS та передає їх в систему моніторингу, що відображує на карті повний маршрут вашого руху. Використовувати gps-трекер можна для самих різних цілей, починаючи від стеження за своїм автомобілем для запобігання його викрадення та закінчуючи контролем за роботою служби доставки.

Чи можуть талони на бензин контролювати водія

Талони на заправку бензином А-95Паливні талони - зручний засіб розрахунків при частій заправці автомобілів бензином, дизелем, газом. У більшості випадків цими талонами користуються власники автопарку або компанії, що мають на балансі транспорт. Головна зручність паливних талонів в тому, що за їхньою допомогою автотранспорт підприємства можуть заправляти самі водії, при цьому, не використовуючи готівку. Також, попередня закупівля цих талонів, захищає від можливого стрибка цін на паливо, що дозволяє не великим організаціям разово скоротити витрати.

Трактор John Deere під пильним контролем

John Deere 8430Трактори марки John Deere (Джон Дір) можна зустріти в усіх куточках нашої Батьківщини. І це не дивно, адже ці машини своєю якістю, конструкторськими рішеннями, надійністю, багатофункціональністю завоювали довіру не тільки в нашій країні, але й у всьому світі.

Багато з нас мають або хочуть мати трактор зелено-жовтого розкрасу на своєму полі, на який будуть задивлятися перехожі на сільській дорозі та шосе. Ці машини працюють у нас як у великих сільськогосподарських підприємствах, так і в безлічі малих фермерських господарствах, безвідмовно виконуючи свою роботу.

Контроль тракторів Challenger

Трактор ChallengerУ виробництві сучасних тракторів в обов'язковому порядку застосовуються передові конструкторські рішення, які дозволяють скоротити експлуатаційні витрати. Навіть, незважаючи на те, що сучасна машина, що використовується в сільгосп роботах, має більш високі тягові властивості та більш бережне ставлення до грунту, витрати на її обслуговування набагато нижчі. Тому зовсім не дивно, що на багатьох полях можна бачити сучасні трактори, що обробляють землю, збирають та транспортують урожай або займаються посівною.

Все більшу популярність в нашій країні набирають трактори на гусеничному шасі компанії Challenger серії 700E та 800E.

© 2011-2020 GPS Авто. Всі права захищені.
  тел. (044) 221-31-00 
 info@gpsavto.com.ua