Зміни в роботі та контактів GPSavto у зв'язку з війною

.

З початком війни, в наслідок якої відбулась окупація наших територій російськими орками, відбуваються обстріли та бомбардування наших мирних населених пунктів, розпорядок нашої роботи змінився.

Нажаль всі наші працівники центрального офісу втратили житло і були вимушені тимчасово виїхати з регіону, дехто просто дивом врятувався і всі живі. Склад компанії втрачено та розграбовано/знищено. Торгові ланцюги поставок зруйновано.

Тому прийнято вимушене рішення зупинити продажі до закінчення війни і нашої перемоги.

 

Наші серверні потужності знаходяться в Німеччині і всі діючі клієнти обслуговуються в звичайному режимі.

 

З питань обслуговування та оплат звертайтесь за телефоном +380991823435 Тел/Viber/WhatsApp

Телефон для тих, хто виїхав в ЄС +33666338155 (Франція) або Viber та WhatsApp +380952876262

 

Слава Україні! Слава ЗСУ!

Зміна графіку роботи в березні 2020 (коронавірус)

.

У зв'язку з оголошеним карантином в Україні спричиненим захворюванням на коронавірус CONVID-19, компанія GPSavto в період з 17 березня по 03 квітня 2020 року змінила для своїх співробітників графік роботи.

Для збереження здоров’я співробітників та їхніх сімей всі переводяться на домашній віддалений режим роботи. Ми забезпечили закриті канали зв'язку для обміну конфіденційною інформацією роботи компанії. Звертаючись по телефону, ви не помітите жодної різниці, хіба що почуєте голоси дітей.

Якщо ви бажаєте зустрічі у нас в офісі, повідомляйте заздалегідь і ми будемо на місці в потрібний час.

Роботу на виїзді (доставку або установку GPS трекерів на вашій території) ми робимо в звичайному режимі.

Для прикладу приводимо вчорашнє фото установки на виїзді:

GPSavto на офіційному сервісі DAF Trucks N.V. в Україні

.

Шановні власники автомобілів марки DAF! Ви маєте можливість встановити стеження за своїм автомобілем прямо під час сервісного обслуговування на сервісі DAF Trucks. Це заощадить ваш час і дасть додаткові гарантії якості виконаних робіт по установці додаткового обладнання.

Знайдено найдосконаліший спосіб зливати паливо!

.

Власник автомобілів встановив датчики рівня палива в бак і спокійний. Він спостерігає за плавними графіками і більше його водії не зіллють паливо з бака, інакше він побачить це в програмі.

А не тут то було! Ми ж пам'ятаємо народну приказку: "Водій - не водій, якщо не вкраде палива".

Автозлодії все частіше викрадають машини з громадських місць. Київ - в числі лідерів.

.

Злом автомобіляЗа відомостями МВС України, цього року в автомобільних злодіїв зростаючою популярністю стали користуватися машини японського автопрому, виготовлені такими компаніями як Toyota, Honda та Lexus. З недорого сегменту викрадачів більше цікавить автотехніка ВАЗ та Daewoo. На японських автомобілях зловмисники перебивають номера, готують нові пакети документів, часто їх не відрізнити від оригінальних та навіть успішно проходять перевірку по базах ДАІ, після чого їх перепродують. І якщо у дорогих автомобілів ще є незначний шанс бути знайденими колишніми господарями, то у власників бюджетних Жигулів та Дайву ймовірність знову сісти за кермо своєї машини близька до нуля, оскільки такі автомобілі практично відразу розбирають на запчастини для подальшого розпродажу.

GPS-трекер допоможе знайти автомобіль, вивезений евакуатором на штрафмайданчик

.

Евакуатор забрав неправильно припарковану машинуУ середині липня 2015 Верховна Рада дозволила евакуювати автомобілі, припарковані з порушенням правил дорожнього руху. Через кілька днів перехожі зняли на відео, як у Києві на Контрактовій площі евакуатор забирає і відвозить автомобіль, припаркований на пішохідному переході.

Готуйте комбайни до сезону! Виїжджаємо до комбайна БЕЗКОШТОВНО в будь-яку точку України!

.

Установка GPS трекера на комбайн з безкоштовним виїздом по УкраїніУ підтримку сільського господарства України ми вирішили зробити свій внесок. При замовленні установки GPS маячка на комбайн, ми здійснюємо безкоштовний виїзд до комбайна в будь-яку точку України (крім окупованих територій). Також ми підлаштовуємось таким чином, щоб коли комбайн в роботі, не забирати його дорогоцінний робочий час. Встановлюємо пристрої стеження під час простоїв, ремонтів, транзиту між полями або вночі!

Нижче ми наводимо кілька корисних відео:

Наш офіс у Донецькій області тимчасово не працює

.

У зв'язку в військовими діями в Донецькій області наш офіс тимчасово припиняє роботу. Після закінчення військових дій ми відновимо роботу.

Всі існуючі клієнти в Донецькій та Луганській області як і раніше обслуговуються без перебоїв.

Якщо у вас виникають питання або потреба купівлі GPS маячків в Донецькій та Луганській областях, звертайтеся будь ласка в київський офіс по телефону +38 044 221-31-00 або +38 095 287-62-62.

У нас також бувають перебої в роботі персоналу в інших регіонах, наших колег періодично призивають в армію для захисту Батьківщини. Тому, якщо працюючий з вами менеджер не відповідає, телефонуйте в київський офіс за вказаними вище телефонами.

Дякуємо за розуміння.

GPS трекер на магніті - НОВИНКА!

.

Трекер з кліпсою (Автономний GPS трекер на магніті) знято з виробництва, але вийшло нове покоління обладнання.

GPS трекер на магнітіПредставляємо Вам новинку на ринку України - автономний GPS трекер на магніті.

Це персональний трекер, який має магнітне кріплення. За допомогою магнітів трекер можна кріпити до кузова автомобіля, до причепа, контейнеру та іншим металевих об'єктів, що потрібно відстежити при переміщенні. GPS трекер з магнітним кріпленням пройшов жорсткий тест по українських дорогах на автомобілях марки Chevrolet та Volkswagen, при цьому він чудово тримався на днищі автомобілів та не відвалився на дорогах без ремонту після зими повному бездоріжжі.

© 2011-2021 GPS Авто. Всі права захищені.
  тел. (044) 221-31-00 
 info@gpsavto.com.ua